Pejsci jsou u nás vítáni

Jsme milovníci všech zvířat a hlavně psů. Proto i v našem penzionu není problém s ubytováním Vašich mazlíčků. Pracujeme dobrovolně pro dvě organizace a tím, že nás navštívíte i se svými mazlíčky přispějete těmto organizacím na jejich činnost.

  • První z nich je škola pro výcvik vodících psů a na fotce je "žačka" školy. Jmenuje se Tequilka a tento rok absolvuje intenzivní výcvik. Jednou z ní bude dokonalý vodící pes.
  • Druhou organizací je spolek pro záchranu psů z nevhodných podmínek, který nese název Psí láska bez hranic. Pro tento spolek zajišťujeme dočasnou péči psům, kteří byli odebráni z nevhodných podmínek, nebo nalezeni, vyhozeni, opuštěni.... Po zajištění veterinární péče, socializaci a hlavně po získání důvěry psa v člověka, jsou dále nabízeni k adopci. Adoptivní rodiče jsou pečlivě vybírání tak, aby naši dočaskáři už poznali jen lásku, mazlení, klid a pohodu.
  • A jak můžete přispět? Jednoduše.. celý ubytovací poplatek za psa (100 Kč za pobyt, nebo 50 Kč při ubytování na jednu noc) jde na transparentní účet Vámi vybraného spolku, popřípadě na oba.